Аброськін працюватиме заступником голови Нацполіції

Дата: 11 Березня 2017
A+ A- Підписатися

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков призначив В’ячеслава Аброськіна заступником голови Національної поліції.

Про це повідомила прес-служба Нацполіції.


“10 березня глава МВС Арсен Аваков підписав наказ про призначення генерала поліції третього рангу В’ячеслава Аброськіна на посаду заступника Голови – начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області”,
– ідеться у повідомленні.

Подання про призначення вніс керівник Нацполіції Сергій Князєв.

Із листопада 2014 року В’ячеслав Аброськін працював керівником поліції у Донецькій області.

Він брав участь у конкурсі на посаду голови Нацполіціі, та до фіналу не дійшов.

Нагадаємо, 14 листопада 2016 року Хатія Деканоідзе подала у відставку з посади керівника Національної поліції, Кабмін задовольнив її прохання. Її обов’язки поки виконує перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

15 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив консультативний конкурс на посаду керівника Національної поліції.

Раніше експерт Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко висловив думку, що Міністерство внутрішніх справ підкидає інформаційні приводи, щоб відвернути увагу від необхідності реальних системних змін у реформуванні поліції.

На участь у конкурсі надійшло 70 заявок від кандидатів, але 24 кандидати не відповідали необхідним кваліфікаційним вимогам до посади: мати повну вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше 7 років, стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років. Ці 24 кандидати були зняті з конкурсу, решта 46 були запрошені на кваліфікаційне тестування, яке проходило 24 січня. Три кандидати відмовилися від подальшої участі в конкурсі, і тестування пройшли 43 кандидати.

Відбір претендентів проводив тимчасовий дорадчий орган, створення якої не передбачається законодавством, а є ініціативою міністра Арсена Авакова. До складу комісії увійшли: Мікаел Люнгбо, Джон Монтаніо, Джозеф МакАллістер, Євген Захаров, Роман Романов, Віталій Портников.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: