Андрія Вишневського, який наполягав на реформуванні адвокатури, позбавили права на адвокатську діяльність

Дата: 10 Вересня 2015
A+ A- Підписатися

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київщини (КДКА) позбавила адвоката Андрія Вишневського права адвокатську діяльність.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Рішення озвучила членкиня дисциплінарної палати КДКА Анжеліка Сицько. Сам Андрій Вишневський на слуханні присутній не був. 

Адвокат поки не коментує рішення дисциплінарної палати. Він сподівається отримати його наступного тижня, повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини. 

Нагадаємо, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський у червні висловив негативну оцінку стану справ в адвокатурі під час виступу у Верховному Суді України. Він охарактеризував стан як “плачевний” і висловив переконання, що адвокатура потребує негайного реформування. 

“…Це низькі етичні стандарти та професійний рівень адвокатури. Це те, що саме адвокат є основною корупційною ланкою на сьогоднішній день. Це те, що з явищем міліцейських адвокатів Національна асоціація адвокатів не бореться і навіть не дає жодної оцінки цьому… Реформування адвокатури на часі. Воно необхідне. Тому що в тому стані, в якому перебуває адвокатура сьогодні вона може стати гальмом для реалізації судової реформи”, – сказав Андрій Вишневський.

2 липня 2015 року Кваліфікаційно-дисциплінарні комісія КДКА порушила дисциплінарну справу проти Андрія Вишневського.

Асоціація правників України та правозахисники категорично не погодились із дисциплінарним провадженням на адвоката і розцінили це як тиск на адвоката та переслідування за публічні висловлювання поглядів і переконань.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: