Для допомоги “сонячним” дітям проведуть турнір з міні-футболу

Дата: 06 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

26 квітня Всеукраїнська благодійна організація “Даун Синдром” проведе 5-й благодійний турнір по міні-футболу серед корпоративних команд “Кубок відкритих сердець”.

Головною метою турніру є допомога дітям із синдромом Дауна. Минулого року турнір зібрав 121 тисячу гривень, що були спрямовані на освітні на розвивальні програми для “сонячних” дітей. 

Ми обіцяємо хороший футбол, професійне суддівство, прекрасне футбольне поле, азартних вболівальників, програму для глядачів та відмінний настрій, – відзначає президент ВБО “Даун Синдром” Сергій Кур’янов. – Ми запрошуємо команди підприємств та організацій приєднатися до нашого благодійного турніру та подарувати особливим дітям можливість розвиватися та навчатися“. 

Благодійні внески за участь, що сплачуються командами, частково йдуть на організацію турніру, а решта – на допомогу родинам, що виховують дітей із синдромом Дауна та звертаються за допомогою до Центру раннього розвитку. Йдеться про інформаційну та психологічну підтримку таких дітей, первинні консультації, групи супроводу сімей, комплексну діагностику логопеда, дефектолога, психолога.

Станом на сьогодні у турнірі зареєстровано батьківську команду та 9 команд, серед яких – відомі підприємства та організації.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я розробляє медичний протокол для людей із синдромом Дауна. Це – єдина доктрина, яка буде працювати в Україні для того, щоб усі особи із синдромом Дауна мали належний медичний супровід. Зараз в Україні відсутня будь-яка системна модель підтримки та професійної допомоги таким людям та їх сім’ям.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: