Гройсман доручив направити доступність і безбар’єрність у кожне місто

Дата: 05 Квітня 2017
A+ A- Підписатися

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Уповноваженій уряду з питань прав людей з інвалідністю Раїсі Панасюк розробити рекомендації для місцевих органів влади з питань забезпечення безбар’єрності – доступу людей з інвалідністю до соціальних об’єктів, об’єктів інфраструктури, житлового фонду.

Відповідне доручення прем’єр-міністр дав сьогодні на засіданні уряду, повідомляє Урядовий портал.

“Давайте затвердимо наші рекомендації з конкретними заходами рішенням уряду і направимо їх у кожне місто, щоб була типова історія, за якою вони можуть зробити свої місцеві програми, або вдосконалити існуючі, і зробити реальний план дій, коли можливо зробити серйозну програму безбар’єрності. Думаю, що буде дуже правильний крок, у тому числі при закупівлях транспорту, при модернізації дошкільної, пришкільної освіти, забезпечити інклюзивність”, – зазначив Гройсман.

Відповідні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності уряд розгляне найближчими тижнями.

“Нам треба, щоб в кожному місті була програма доступності і безбар’єрності: громадський транспорт, під’їзди, де живуть люди з інвалідністю, бордюри, доступ до туалетів, аптек, лікарень, шкіл, громадських місць. Питання є надзвичайно важливим”, – наголосив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що у результаті децентралізації сьогодні у місцевих органів влади є достатньо коштів для того, щоб забезпечити умови безбар’єрного доступу для людей з обмеженими можливостями.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: