Іспанська газета запровадила посаду журналіста, який писатиме на ґендерну тематику

Дата: 15 Травня 2018
A+ A- Підписатися

Іспанська газета El País вперше призначила кореспондента, який писатиме на ґендерну тематику.

Про це повідомляє Media Sapiens з посиланням на The Guardian.

Таку ініціативу пролобіювали журналістки El País. У газеті зазначають, що в суспільстві відбуваються глибокі зміни й ця нова посада в газеті є лише їхнім відображенням. “Це стосується не лише написання більшої кількості історій про жінок; це також означає включення більшої кількості жінок у самі розповіді”, – йдеться в заяві газети.

Також газета має намір представляти гендерні питання в усіх своїх розділах та розповідати про їхній міжнародний дискурс, особливо в країнах Латинської Америки.

Гендерна тематика стала важливою в Іспанії з огляду на протести, які відбулися в країні 8 березня цього року. Протестувальники вийшли на вулиці, аби висловити свою незгоду з культурою дискримінації, насильства в сім’ї та різниці в оплаті праці чоловіків та жінок.

Окрім того, людей обурив вирок у судовій справі, відомій як “справа вовчої зграї” (Wolfpack case). П’ятеро чоловіків були визнані винними у груповому зґвалтуванні підлітка під час фестивалю биків у Памплоні. Однак вони отримали м’якіший вирок, аніж передбачений законодавством за сексуальне насильство. Після протестів іспанський уряд оголосив про перегляд законодавства щодо сексуальних злочинів.

Першою кореспонденткою з гендерної тематики в El País стане Пілар Альварес. Минулого року схожі посади запровадили американські видання The New York Times та The Washington Post.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: