Колишнього керівника сумської міліції оголосили у розшук

Дата: 23 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

Сумська прокуратура завершила розслідування щодо правоохоронців, які переслідували євромайданівців. Оголошено у розшук керівника міського відділу міліції. Встановлено факти залучення сумських “тітушок” до Антимайдану.

Як повідомив прокурор Сумської області Віталій Матвійчук, прокуратурою у січні-лютому завершено  розслідування по низці кримінальних проваджень, пов’язаних з Євромайданом.

16 та 18 лютого завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо двох працівників прокуратури та слідчого міліції, які незаконно в минулому році притягли до кримінальної відповідальності активістів Євромайдану“,  – повідомив Матвійчук.

Після ознайомлення їх з матеріалами обвинувальні акти щодо цих осіб будуть спрямовані до суду, зазначив прокурор.

Також 19 лютого завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього прокурора Сумської області за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.372 та ст. 340 КК України. Колишній прокурор у минулому році незаконно повідомив про підозру п’яти депутатам Сумьскої міської ради, що брали участь у подіях Євромайдану. Слідство також завершено і матеріали відкрито для ознайомлення.

19 лютого оголошено у розшук колишнього начальника УМВС Сумської області Віктора Козицького. Йому оголошено підозру за ст. 340, ч. 2 ст. 365 КК України. У період Євромайдану, а саме під час протестів у січні 2014 року, він віддавав наказ на витіснення людей з приміщення Сумської обласної ради, повідомляє сумський портал “Данкор онлайн“.

Крім того, як зазначив прокурор, встановлено факти вивезення громадян для участі у Антимайдані по містах Ромни, Охтирка та Конотоп. Наразі слідство щодо цих фактів триває.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: