“На світлий понеділок продавати труси – це перегиб”: у Тернополі депутат хоче заборонити продаж спіднього на релігійні свята

Дата: 18 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Під час засідання сесії Тернопільської міської ради депутат від ВО “Батьківщина” Володимир Гринда виступив із вимогою заборонити в місті продавати спідню білизну під час релігійних свят.

Про це повідомило місцеве телебачення TV-4 на своїй сторінці у Facebook.

15 червня чиновник на сесії повідомив, що його обурила ситуація, коли на релігійні свята в місті продовжують торгівлю.

“У державі є прийняті державні свята, які зобов’язують по всій державі їх святкувати. Іду я по вулиці 15 квітня на Зелені свята. Вісім торгових яток всього-на-всього відкриті – труси продають, ліфчики. Другий там продає рибні снасті. Якби це ще був хліб чи ще щось таке необхідне до проживання”, – зауважив він.

Гринда попросив, щоб мерія підготувала документ, який заборонив би продавати спідню білизну під час свят.

“У мене таке звернення, чи щоб у рішенні виконкому, чи якесь попередження власникам ринків, щоб хоча б вже на такі дуже кричущі свята, тим більше що це державні свята. Бо якби таке було в Німеччині, то в Німеччині моментом власник би полетів аж за ним би закурилось. Хоч попередження, щоб такі речі більше не робились”, – підкреслив чиновник.

Володимир Гринда був обраний у міськраду Тернополя від 38 виборчого округу в жовтні 2015 року (ВО “Батьківщина”). Ще у 2014 році активісти руху “Чесно” звернули увагу на доходи депутата. Тоді вони назвали його “священиком з депутатським портфелем”, який знаходиться на “межі виживання з сукупним доходом у понад 29 тисяч гривень”. У минулорічному звіті про діяльність депутатів Тернопільської міської ради фракції ВО “Батьківщина” одною з головних відповідальностей депутата в сесійній залі назвали голосування. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: