Понад 80% українців збираються йти на вибори – соціологи

Дата: 25 Березня 2019
A+ A- Підписатися

84% українців збираються брати участь у виборах президента України, які пройдуть 31 березня.

Такі дані спільного дослідження КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи “Рейтинг”.

Соціологи опитали 15 000 респондентів віком від 18 років у період з 5–14 березня. За словами експертів, однозначно підуть голосувати на вибори 53% опитаних, 31% українців зазначили, що, найімовірніше, голосуватимуть, а ще 5% заявили, що їм “важко відповісти”.

Однозначно не підуть голосувати в день виборів 8% українців, ще 3% не визначились, але налаштовані не йти. Найбільше українців, які досі не визначилися з кандидатом, за якого голосуватимуть 31 березня, на Галичині, півночі, у центрі та на сході країни. 

Кількість тих, хто збирається прийти на вибори, зросла із січня, коли про такі наміри говорили 74% українців. 

Нагадаємо, що вибори президента Україні пройдуть уже цієї неділі, 31 березня. Офіс Уповноваженої Верховної Ради з прав людини вже почав збирати факти порушення виборчих прав українців. Кожен з тих, хто зіткнувся з порушеннями, може розповісти про це за номером телефону гарячої лінії Уповноваженого 0 800 50 17 20, за допомогою електронного звернення, розміщеного на офіційному сайті www.ombudsman.gov.ua, безпосередньо до громадської приймальні Уповноваженого (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) або до представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у відповідному регіоні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: