“Тільки для дорослих”: у Росії запустили сексистську соціальну рекламу із закликами йти на вибори

Дата: 01 Березня 2018
A+ A- Підписатися

У Росії запустили сексистську соціальну рекламу, щоб заохотити виборців іти голосувати. На ній зображені жінки у спідній білизні на виборчій дільниці.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Кампанію створила російська редакція чоловічого журналу Maxim. Серед її слоганів: “Вибори лише для дорослих”, “Усе, що відбувається на виборчій дільниці, залишається на виборчій дільниці” і “Спочатку трохи страшно, але потім захочеться ще”.

Як пише Daily Mail, хоча всі ці заклики не містять натяків, за кого саме голосувати, ця агітація насправді – за чинного російського президента Володимира Путіна. Адже саме  він зацікавлений у максимальній явці, яка допоможе йому набрати понад 50 відсотків голосів та перемогти у першому турі.

“Прихильники Володимира Путіна використовують провокаційні фотографії жінок у спідній білизні – нова химерна тактика, яка мала б подолати апатію виборців. Але оскільки фактичного вибору у них немає, і не доводиться сумніватися, що нинішній очільник Кремля лишиться на своїй посаді ще на шість років, юнаків заохочують голосувати за допомогою сексуалізованої реклами”, – пише видання.

24 лютого в соцмережі “ВКонтакте” в спільноті “Тільки для дорослих”, яка належить редакції журналу Maxim, з’явився набір стікерів “Election Girl” із зображеннями дівчат в стилі пінап, які закликають піти на вибори президента Росії.

Раніше в мережі з’явилися ще кілька дискримінаційних роликів, які агітують йти голосувати. Так, в одному з них герой ролика спочатку свариться з дружиною, яка хоче йти на вибори.

“Сам він не вірить в те, що у виборах є якийсь сенс через передбачуваність результатів, але потім змінює точку зору, побачивши уві сні неприємні наслідки неявки. Зокрема, герой знаходить у себе на кухні молодого гея, якого за новим законом залишили у нього вдома “на утримання” після розставання з партнером. Син в піонерському галстуку просить у головного героя чотири мільйони рублів на охорону школи. Крім того, героя, незважаючи на вік, намагаються призвати до армії: повістку йому приносять кілька військових, у тому числі темношкірий, що теж уособлює негативні зміни”, – пише Meduza.

Виданню не вдалося знайти авторів ролика. У самому відео ніяких вихідних даних немає.

Вибори президента Росії заплановані на 18 березня.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: