У Криму погрожують вчителям і лікарям за неявку на “вибори”

Дата: 01 Березня 2018
A+ A- Підписатися

В окупованому Криму працівникам держустанов погрожують за ігнорування виборів президента Росії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов.

Він опублікував заяву на прохання активістів національного руху Білогірського району Криму.

“Щодо службовців державних установ, вчителів, лікарів, студентів вузів використовуються методи залякування і погроз з метою забезпечити явку на виборчі дільниці. Співробітники відділень пошти, місцевих адміністрацій, житлово-комунальних підприємств здійснюють попереднє опитування людей про участь або неучасті у виборах. Вулицями ходять невідомі особи, що записують індивідуальні дані жителів, що суперечить законодавству”, – написав він.

За його словами, у разі, коли люди заявляють про своє небажання брати участь у виборах, “звучать погрози звільнення з роботи, в сільській місцевості загрози невидачі довідок для соціальних потреб, обіцянки не робити дороги, проводити воду”.

“Активісти національного руху Білогірського району Криму, переконані, що майбутні вибори президента РФ є в Криму нелегітимними і світова спільнота не повинна визнавати їх результати”, – йдеться у заяві.

Активісти, також, засудили заклики до участі в виборах, здійснені на позачерговій сесії Курултаю мусульман Криму і Духовним управлінням мусульман Криму.

“Ми переконані, що вирішення політичних питань в життєдіяльності кримськотатарського народу, в тому числі питання участі або неучасті у виборах, завжди були і залишаються прерогативою виключно його вищого представницького органу – Курултаю кримськотатарського народу”, – написав Джелялов.

Як повідомлялося раніше, студентів “Кримського федерального університету” масово змушують ставати громадськими спостерігачами на виборах президента Росії, які  Кремль планує провести 18 березня в окупованому Криму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: