В Азербайджані закрили кримінальну справу проти директора інформагентства “Turan” Алієва

Дата: 03 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

В Азербайджані закрили кримінальну справу, порушену раніше стосовно директора інформаційного агентства “Turan” Мехман Алієва.

 

Про це повідомляє ІА “Turan”.

Згідно з інформацією агентства, перший заступник генерального прокурора Рустам Усубов вручив Алієву офіційний лист про припинення кримінальної справи.

B листі йдеться, що постановою слідчого IV відділу слідчого управління Департаменту попереднього розслідування податкових злочинів Мінналогов Bусала Ібадова провадження у кримінальній справі проти ТОВ “Інформаційне агентство Turan”, порушеній за статтями 192.2.2 (“Незаконне підприємництво з отриманням великого доходу”), 213,1 ( “Ухилення від сплати податків”) і 308.1 (“Зловживання посадовими повноваженнями”) було припинено 30 жовтня.

Рішення вступило в силу з 2 листопада. З Мехман Алієва також зняті накладені на нього раніше обмеження на свободу пересування.

Таким чином, агентство “Туран” може відновити свою діяльність в нормальному режимі.

Разом з тим, як відзначають в агентстві, залишається не скасованим рішення камеральної перевірки Департаменту локальних доходів від 7 серпня 2017 року про нарахування агентству додаткових податків на суму 37 тисяч манат.

Однак припинення кримінального провадження означає, що в діяльності агентства ніяких порушень закону виявлено не було. З огляду на це, скасування результатів камеральної перевірки має бути формальністю, і адвокат агентства Фуад Агаєв в зв’язку з цим зробить необхідні правові дії, вважає керівництво “Turan”.

В агентстві нагадують, що Департамент локальних доходів ще в травні призначив “Turan” санкції за 2016 рік на 5 тисяч манат. Однак після адміністративної скарги “Turan” вищестояща інстанція Мінналогов скасувала 30 червня це рішення.

Проте, 7 серпня той же департамент нарахував за 2016 рік не виплачених податків вже на 9 тис. манат, а за 2014 – 2016 рр. – 37 тис. манат. Після чого, проти агентства було розпочато кримінальну справу.

25 серпня був заарештований директор агентства Мехман Алієва. Однак 11 вересня він був звільнений під підписку про невиїзд за межі міста Баку.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: