В Україні більше половини переселенців не знають, як голосувати на новому місці – ООН

Дата: 15 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

60% переселенців з Криму та Донбасу не знайомі з процедурою голосування на виборах на новому місці проживання.

Про це йдеться в результатах дослідження Агентства ООН з питань міграції, передають “Новини Донбасу”.

Звіт національної системи моніторингу внутрішньо переміщених осіб був проведений Міжнародною організацією міграції, Агентством ООН з питань міграції в червні 2018 року. 2406 респондентів було опитано шляхом особистого інтерв’ю, 4006 – методом інтерв’ю по телефону.

Згідно з ним, 41% переселенців хочуть голосувати на наступних президентських і парламентських виборах, 33% – не хочуть, а ще 24% досі не визначилися. На місцевих виборах проголосували б 58% опитаних переселенців, якби у них була така можливість.

Із загальної кількості опитаних більше половини переселенців заявили, що не ознайомлені з процедурою голосування на новому місці проживання, – 60%. Решта – 38% – знають і 2% не відповіли на питання.

ДОВІДКА: переселенці з Донбасу і Криму кілька років не можуть отримати можливість голосувати на місцевих виборах і на виборах в одномандатних виборчих округах у Верховну Раду. Законопроект “Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб і інших мобільних всередині країни громадян”, що дозволяє переселенцям голосувати, більше року не може потрапити на розгляд у Раду.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: